Contact - Organisaties

Contactadressen EPP-organisaties

mrt 2020 by ebu

 

Eenheid Amsterdam

NL

 

Inschrijfadres:

Grote Prijs van AmsterdaM

 

 

E-mail: edwin.kool@politie.nl

Amsterdam

 

 

 

 

 

 

 

Schietbaan:

 

 

Gert Oldenbeuving

Ouderkerkerdijk 150

 

 

E-mail: gj.oldenbeuving@ziggo.nl

1096 CG Amsterdam

 

 

Mob:06-81232268

Tel.: 020-5596684

 

 

 

Schietteam Kon. Landmacht

NL

 

Inschrijfadres:

EPP-wedstrijd van de KL

 

 

Andrew Smit

 

 

 

E-mail: eppschietteamkl@gmail.com

Schietbaan:

 

 

Mob: 06-29474161

Parkweg 1, 3842 AD Harderwijk

 

 

 

Tel.: 0341-491365

 

 

 

Lokale Politie Oostende

B

 

Inschrijfadres:

EPP-wedstrijd PZ Oostende

 

 

Steve Pilette

 

 

 

E-mail:steve.pilette@police.belgium.eu

Schietbaan:

 

 

Maarten Maenhout

Klokhofstraat 8, 8400 Oostende

 

E-mail:maarten.maenhout@police.belgium.eu

Politieverbroedering Lier vzw

B

 

Inschrijfadres:

EPP-wedstrijd Politie Lier

 

 

Politie Lier vzw

Lier

 

 

E-mail: dirk.goos@telenet.be

 

 

 

website: www.politieverbroedering.be

Schietbaan:

 

 

Politie Lier, Paradeplein 1, 2500 Lier

Fortweg 24

 

 

Tel.: 03-4914440

2500 Lier

 

 

Voorzitter: Jan Torfs, 0496-756299

Tel.: 03-4891603

 

 

Penn. Dirk Goos, 0032-3-338-4375

Dienst Vervoer & Ondersteuning

NL

 

Inschrijfadres:

Ministerie van Veiligheid en

 

 

E-mail: rombouts@ziggo.nl

Justitie

 

 

 

EPP-wedstrijd DV&O

 

 

contactadres:

 

 

 

Auke Donker 06-13353684

Schietbaan:

 

 

E-mail: a.donker@dji.minjus.nl

SV Driebergen-Rijsenburg

 

 

contactadres:

J. Manger Catslaan 41

 

 

Matthieu Rombouts mob: 0651222729

3971 JM Driebergen-Rijsenburg

 

 

E-mail: rombouts@ziggo.nl

Eenheid Oost-Nederland

NL

 

Inschrijfadres:

EPP-wedstrijd Winterswijk

 

 

Patrick Oude Heuvel

 

 

 

E-mail: epp@svmercurius75.nl

Schietbaan:

 

 

 

Jaspersweg 5, Winterswijk

 

 

 

Tel.: 0543-520453

 

 

 

Raptor Shooting Club

B

 

Inschrijfadres:

 

 

 

Jean Nicodéme

Schietbaan:

 

 

E-mail: info@raptorshootingclub.be

Industriepark Noord 11

 

 

 

8730 Beernem

 

 

 

Koninklijke Marechaussee

NL

 

Inschrijfadres:

SV Beemte Broekland

 

 

Ger Eilander

Grote Prijs van Apeldoorn

 

 

E-mail: ger.eilander@gmail.com

 

 

 

Mob: 06-21818306

Schietbaan:

 

 

Reinier van Westerveld

Beemterweg 28

 

 

E-mail: voorzitter@svbeemtebroekland.nl

7341 PB, Beemte Broekland

 

 

Mob: 06-10765539

Haagse Politie Sport Vereniging

NL

 

Inschrijfadres:

HPSV

 

 

Ronald Wichers

EPP-wedstrijd HPSV

 

 

E-mail: wedstrijd.willemtell@gmail.com

ism SV Willem Tell

 

 

E-mail: janvanbakel@kpnmail.nl

Schietbaan:

 

 

 

Parkweg 1, 3842 AD Harderwijk

 

 

 

Tel.: 0341-491365

 

 

 

Eenheid Noord-Holland

NL

 

Inschrijfadres:

Miriam de Groot Bokaal

 

 

Jan Schouwink

 

 

 

E-mail: j.schouwink2@kpnplanet.nl

Schietbaan:

 

 

Mob: 06-12562519

Hertog Aalbrechtweg 36

 

 

 

1823 DL Alkmaar

 

 

 

Tel.: 088-1681249

 

 

 

 

 

 

 

Korps Mariniers SV Thorheim

NL

 

Inschrijfadres:

EPP-wedstrijd Doorn

 

 

Ronald Reinke

 

 

 

E-mail: r.reinke@caiway.nl

Schietbaan:

 

 

Mob: 06-25082565

Kryptonweg 5

3812 RZ Amersfoort

 

 

 

 

 

 

 

Lokale Politie Antwerpen

B

 

Inschrijfadres:

Grote Prijs van Antwerpen

 

 

Matthew El Mouhaddab

KAPS Antwerpen

 

 

E-mail: matthew.elmouhaddab@telenet.be

 

 

 

matthew.elmouhaddab@politie.antwerpen.be

 

 

 

LP/OO/GB-VWO Vuurwapenopleiding

Schietbaan:

 

 

Noorderlaan 500, B 2030 Antwerpen

Noorderlaan 500

 

 

Tel.: dienst: 0032-3-338-4375

B 2030 Antwerpen

 

 

Fax dienst: 0032-3-338-4373

IPA ism Eenheid Limburg

NL

 

Inschrijfadres:

EPP-wedstrijd IPA Limburg

 

 

Paul Onckels

Helmond

 

 

E-mail: paul.onckels@ziggo.nl

Frans Hendriks

 

 

 

E-mail: F.M.H.M.hendriks@zonnet.nl

 

Schietbaan:

 

 

 

Lagedijk 33 Helmond

 

 

 

Polizei Aachen

D

 

Inschrijfadres:

EPP Aachen-Cup

 

 

Michael Krajewski

 

 

 

E-mail: michael.krajewski@polizei.nrw.de

Schietbaan:

 

 

E-mail: za32.aachen@polizei.nrw.de

Raumschiesanlage des

 

 

 

Polizeipräsidium Aachen im

 

 

 

Trainingszentrum Linnich

 

 

 

Rurallee 20 52441 Linnich